• निर्वाचन समाचार
advertisement
निर्वाचन क्षेत्र - १
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
प्रकाशमान सिंह
१०९३६ जित
विवेकशील साझा पार्टी
विवेकशील साझा पार्टी
रवीन्द्र मिश्र
१०११८
नेकपा माओवादी केन्द्र
नेकपा माओवादी केन्द्र
अनिल कुमार शर्मा
५३३६
नेकपा माले
नेकपा माले
उपेन्द्रराज शर्मा काफ्ले
३१५
नेपाली काँग्रेस बीपी
नेपाली काँग्रेस बीपी
हरिबोल भट्टराई
१९६
नेपाली जनता दल
नेपाली जनता दल
सुमन पौडेल
१७४
नयाँ शक्ति पार्टी
नयाँ शक्ति पार्टी
नारायण प्रसाद ढकाल
११७
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
मोहनबहादुर बस्नेत
१००
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
सन्तोष शिलवाल
९३
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा
कृष्‍ण भक्त मानन्धर
५१
नेपाल जनता पार्टी
नेपाल जनता पार्टी
पुष्प राज घिमिरे शर्मा
४९
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
कृष्ण श्‍वरी सुवाल (माक)
४७
जनप्रजातान्त्रिक पार्टी
जनप्रजातान्त्रिक पार्टी
भोजराज श्रेष्ठ
३९
राष्ट्रिय जनमोर्चा
राष्ट्रिय जनमोर्चा
निर्मल कुमार थापा
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
अशोक उप्रेती
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
रोशन कार्की
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
सुवर्ण कुमार श्रेष्‍ठ
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
सुर्य लाल भन्‍डारी
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
बद्रि प्रसाद चुदाल
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
अनिल कुमार श्रेष्ठ
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
शारदा श्रेष्‍ठ
-
हाम्रो पार्टी
हाम्रो पार्टी
मणिन्द्र पुरुष उपाध्याय
-
 
निर्वाचन क्षेत्र - १(क)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
दिपेन्द्र श्रेष्ठ
६२३१ जित
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
विष्णु कुमारी भुसाल
४६१८
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
पुनम यादव
-
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
रत्‍न श्‍वरी चवाल
-
नयाँ शक्ति पार्टी
नयाँ शक्ति पार्टी
हरि राज श्रेष्‍ठ
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
राजेन्द्र प्रधान (श्रेष्ठ)
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
झल्का शर्मा
-
विवेकशील साझा पार्टी
विवेकशील साझा पार्टी
समिक्षा बास्कोटा
-
नेपाली काँग्रेस बीपी
नेपाली काँग्रेस बीपी
धनबहादुर लामा
-
एकीकृत राप्रपा राष्ट्रवादी
एकीकृत राप्रपा राष्ट्रवादी
नारायणी देवी उप्रेती
-
नेकपा माले
नेकपा माले
चन्द्र प्रसाद श्रेष्ठ
-
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा
अजय बज्राचार्य
-
नेपाल जनता पार्टी
नेपाल जनता पार्टी
गीता शर्मा
-
 
निर्वाचन क्षेत्र - १(ख)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
गणेश प्रसाद दुलाल
४२४२ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
सुरज चन्द्र लामीछाने
४२२३
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
शोभा राई
-
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
प्रकाश नायजु
-
राष्ट्रिय जनमोर्चा
राष्ट्रिय जनमोर्चा
रामशरण खत्री
-
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
कृष्ण प्यारी भुजु
-
नयाँ शक्ति पार्टी
नयाँ शक्ति पार्टी
अनुराधा खकुरेल
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
कृष्‍ण खड्का
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
उषा विष्ट
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
गोविन्‍द नारायण चौधरी
-
विवेकशील साझा पार्टी
विवेकशील साझा पार्टी
पुरुषोतम प्रसाद ढुङ्गेल
-
एकीकृत राप्रपा राष्ट्रवादी
एकीकृत राप्रपा राष्ट्रवादी
भिमसेन पुरी
-
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा
लेखबहादुर श्रेष्ठ
-
जनसमाजवादी पार्टी
जनसमाजवादी पार्टी
कोपिला श्रेष्ठ
-
 
नेपाल प्रतिनिधि सभा/प्रदेश सभा निर्वाचन २०७४ LIVE