• निर्वाचन समाचार
advertisement
निर्वाचन क्षेत्र - २
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
माधवकुमार नेपाल
२७३६६ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
दीपक प्रसाद कुईकेल
१४९०२
विवेकशील साझा पार्टी
विवेकशील साझा पार्टी
सूर्यराज आचार्य
७४३७
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
शहरमान राई
-
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राधाकृष्ण कार्की
-
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
राजवीर डंगोल
-
नयाँ शक्ति पार्टी
नयाँ शक्ति पार्टी
गणेशप्रसाद सिंखडा
-
राष्ट्रिय जनमोर्चा
राष्ट्रिय जनमोर्चा
राजेन्द्र शर्मा
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
पदमबहादुर कुँवर
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
धिरेन्द्र राज प्रसाई
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
टपबहादुर थापा
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
नारायण शर्मा
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
Maleोत्तम चौलागाई
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
रमेशकुमार भट्टराई
-
जनसमाजवादी पार्टी
जनसमाजवादी पार्टी
राजन दाहाल
-
नेपाली जनता दल
नेपाली जनता दल
रामबालक साह सडी
-
हाम्रो पार्टी
हाम्रो पार्टी
शोभिता घिमिरे
-
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा
धनबहादुर पन्त
-
एकीकृत राप्रपा राष्ट्रवादी
एकीकृत राप्रपा राष्ट्रवादी
श्रीहरी चापागाई
-
नेपाली ग्रिन्स
नेपाली ग्रिन्स
रचना श्रेष्ठ
-
ग्रीन पार्टी
ग्रीन पार्टी
गोविन्द विष्‍ट
-
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
नारायणबहादुर थापा
-
लिवरल डेमोक्रेटीक पार्टी
लिवरल डेमोक्रेटीक पार्टी
प्रेमकाजी श्रेष्ठ
-
चुरेभावर लोकतान्त्रिक पार्टी
चुरेभावर लोकतान्त्रिक पार्टी
गुणकेशरी गजुरेल
-
 
निर्वाचन क्षेत्र - २(क)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
सानु कुमार श्रेष्‍ठ
८९३६ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
लोकेश ढकाल
५७५८
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
आकाश थापा
-
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
राम चन्द्र बासी
-
विवेकशील साझा पार्टी
विवेकशील साझा पार्टी
ऋषिका भट्टराई
-
जनसमाजवादी पार्टी
जनसमाजवादी पार्टी
गौथली बयलकोटी
-
 
निर्वाचन क्षेत्र - २(ख)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
मणिराम फुयाल
१६५७५ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
मनहरी खड्का
८२६८
राष्ट्रिय जनमोर्चा
राष्ट्रिय जनमोर्चा
सुदिप सापकोटा
-
नयाँ शक्ति पार्टी
नयाँ शक्ति पार्टी
भोटु प्रसाद खनाल
-
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
जितेन्‍द्र डंगोल
-
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
रमेश नापित
-
विवेकशील साझा पार्टी
विवेकशील साझा पार्टी
केशव पौडेल
-
नेकपा माले
नेकपा माले
सर्मिला त्रिपाठी
-
राप्रपा प्रजातान्त्रिक
राप्रपा प्रजातान्त्रिक
श्रीकृष्ण दाहाल
-
नेपाली जनता दल
नेपाली जनता दल
रमेश शाह
-
 
नेपाल प्रतिनिधि सभा/प्रदेश सभा निर्वाचन २०७४ LIVE