• निर्वाचन समाचार
advertisement
निर्वाचन क्षेत्र - ५
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
ईश्वर पोखरेल
२३०२९ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
प्रकाश शरण महत
१३१६९
विवेकशील साझा पार्टी
विवेकशील साझा पार्टी
उज्वलबहादुर थापा
६८५३
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
लक्ष्मी राई
-
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
भानु कुमार खड्का
-
राष्ट्रिय जनमोर्चा
राष्ट्रिय जनमोर्चा
छविबहादुर खनाल
-
नयाँ शक्ति पार्टी
नयाँ शक्ति पार्टी
शारदा मल्ल राजभण्डारी
-
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
विरबहादुर डंगोल
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
गीता भट्टराई
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
रमा विष्‍ट
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
भरत कुमार राई
-
नेकपा माले
नेकपा माले
दिपक पुन मगर
-
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा
भरतबहादुर बुर्जा मगर
-
राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन
राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन
गोविन्द बोहरा
-
जनप्रजातान्त्रिक पार्टी
जनप्रजातान्त्रिक पार्टी
नारायण नेपाली
-
एकीकृत राप्रपा राष्ट्रवादी
एकीकृत राप्रपा राष्ट्रवादी
बिजय थापा
-
हाम्रो पार्टी
हाम्रो पार्टी
करमविर बस्नेत
-
राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी
राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी
जयबहादुर खत्री
-
मुस्कान सेना
मुस्कान सेना
इन्दिरा अर्याल
-
नेपालवाद
नेपालवाद
किरण कुमार शर्मा पौडेल
-
 
निर्वाचन क्षेत्र - ५(क)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
नारायणबहादुर सिलवाल
७७९० जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
रमा पौड्याल (गुरागाईं)
४३०९
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
शंकरबहादुर लिम्वु
-
नयाँ शक्ति पार्टी
नयाँ शक्ति पार्टी
रहरबहादुर खड्का
-
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
नरमान महर्जन
-
राष्ट्रिय जनमोर्चा
राष्ट्रिय जनमोर्चा
दानबहादुर खड्का
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
सुमना भट्टराई
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
राम राज खकुरेल
-
नेकपा माले
नेकपा माले
राम मोहन रिसाल
-
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा
ज्ञानेन्द्र प्रजापती
-
विवेकशील साझा पार्टी
विवेकशील साझा पार्टी
रामहरि अधिकारी
-
राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी
राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी
गणेश कुमार खत्री
-
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
देवानन्द बज्राचार्य
-
जनप्रजातान्त्रिक पार्टी
जनप्रजातान्त्रिक पार्टी
हरि शरण दमाई
-
 
निर्वाचन क्षेत्र - ५(ख)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
दीपक निरौला
१३८७९ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
रमेश कुमार खड्का
९५२४
विवेकशील साझा पार्टी
विवेकशील साझा पार्टी
हरि कृष्ण श्रेष्ठ
३४३२
राष्ट्रिय जनमोर्चा
राष्ट्रिय जनमोर्चा
भिम लाल न्यौपाने
-
नयाँ शक्ति पार्टी
नयाँ शक्ति पार्टी
बल देव खड्का
-
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
रमेश डंगोल
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
विमला न्यौपाने
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
भगवती थपलिया (श्रेष्‍ठ)
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
सविना खड्गी (डंगोल)
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
नानी माया श्रेष्‍ठ
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
अर्चना सुवाल
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
रुपा ठकुरी
-
नेपाली काँग्रेस बीपी
नेपाली काँग्रेस बीपी
अशोक नेउपाने
-
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा
राम शरण गिरी
-
एकीकृत राप्रपा राष्ट्रवादी
एकीकृत राप्रपा राष्ट्रवादी
सुवासबहादुर ठकुरी
-
 
नेपाल प्रतिनिधि सभा/प्रदेश सभा निर्वाचन २०७४ LIVE