• निर्वाचन समाचार
advertisement
१ (ख) २ (ख) २ (क) () ३ (क) ३ (ख) ४ (ख) ४ (क)
मतदाता संख्या ९६१४६
मतदाता संख्या ८३५२४
मतदाता संख्या ८४६७०
मतदाता संख्या ८५६०९

निर्वाचन क्षेत्र - १
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
उमाकान्त चौधरी
२४४५० जित
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
अच्युतप्रसाद मैनाली
२२०३०
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
रामकिशोर प्रसाद यादव
११९७६
विवेकशील साझा पार्टी
विवेकशील साझा पार्टी
सन्नी लामा
७८
नयाँ शक्ति पार्टी
नयाँ शक्ति पार्टी
हमिद मंसुरी
२८
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - २
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
रामसहाय प्रसाद यादव
२८१८५ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
राधेचन्द्र यादव
१५७८०
नेकपा माओवादी केन्द्र
नेकपा माओवादी केन्द्र
शिवचन्द्र प्रसाद कुशवाहा
१०६४६
नयाँ शक्ति पार्टी
नयाँ शक्ति पार्टी
तेजबहादुर भगत
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
मुनिल प्रसाद यादव
-
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - ३
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
रामवावु कुमार यादव
२१३३६ जित
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
अदयानन्द पाण्डेय
१६३६२
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
फरमुल्लाह मंसुर
१४५६६
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
सरल मिया जोल्हा
०१
नयाँ शक्ति पार्टी
नयाँ शक्ति पार्टी
हिरदय नारायण प्रसाद कुशवाहा
-
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - ४
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
एक‍वाल मियाँ
२२२७५ जित
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
देवनारायण थारु
२०६०७
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
लालबाबु सि‌ह भुइहार
१४५१६
एकीकृत राप्रपा राष्ट्रवादी
एकीकृत राप्रपा राष्ट्रवादी
गिर्जालाल हजरा दुसाद
८२८
विवेकशील साझा पार्टी
विवेकशील साझा पार्टी
निरोज पूडासैनी
५४७
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - १(क)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
त्रिलोकी प्रसाद
१८४४५ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
पेमा सिद्धि लामा
१६४८४
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
सुरेश बैठा
२४८७
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
शिव प्रसाद तिमल्सीना
-
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
मोजहर हुसेन मन्सुर
-
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - १(ख)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
सरोजकुमार यादव
१४२६९ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
भागवत प्रसाद साह
८१२६
नेकपा माओवादी केन्द्र
नेकपा माओवादी केन्द्र
महम्मद इसलाम अंसारी
५४३५
जनसमाजवादी पार्टी
जनसमाजवादी पार्टी
मनोजकुमार
५००
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
व्रहमदेव साह कानु
३०४
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - २(क)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
सारदा संकर प्रसाद कलवार
१६६७१ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
राम प्रवेश यादव
८१००
नेकपा माओवादी केन्द्र
नेकपा माओवादी केन्द्र
गणेश प्रसाद साह कलवार
४२७९
नयाँ शक्ति पार्टी
नयाँ शक्ति पार्टी
प्रदीपकुमार ठाकुर
-
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
मीना कुम्हैन
-
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - २(ख)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
बच्चा राउत अहिर
११५०३ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
मणिभुषणकुमार यादव
६११९
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
जलन्धर सिंह जैसवार
५८०४
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
रामसागर प्रसाद यादव
२७७९
नयाँ शक्ति पार्टी
नयाँ शक्ति पार्टी
धुपलाल प्रसाद सहनी
२६३
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - ३(क)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा माओवादी केन्द्र
नेकपा माओवादी केन्द्र
ज्वालाकुमारी साह
११७७१ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
रामानन्द प्रसाद यादव
१०१४७
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
रुपलाल चौधरी
६३८२
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
भरतबहादुर खडका
२६
नयाँ शक्ति पार्टी
नयाँ शक्ति पार्टी
शुरेस खाँ
-
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - ३(ख)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
पारस प्रसाद साह
११५१७ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
जयचन्द्र प्रसाद चौरसीया
४३८६
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
कलामुदीन अंसारी
३७३९
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
महमद समिउल्लाह
३४३०
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
हरिशंकर मेहता खत्री
-
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - ४(क)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
सुन्दरबहादुर विवश्कर्मा
११७७० जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
ओम कृष्ण कार्कि
८३२३
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
घनश्याम गिरी
७३८६
विवेकशील साझा पार्टी
विवेकशील साझा पार्टी
विनोद सापकोट
७५१
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
भरतबहादुर घले
४७८
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - ४(ख)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
जितेन्द्र प्रसाद सोनार
१३११८ जित
नेकपा माओवादी केन्द्र
नेकपा माओवादी केन्द्र
उमेशकुमार कुश्‍वाहा
५६९२
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
विजय प्रकाश साह रौनीयार
५१३३
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
सुरेश प्रसाद
३९६२
राप्रपा प्रजातान्त्रिक
राप्रपा प्रजातान्त्रिक
आनन्‍द प्रकाश यादव
१२३१
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
सर्लाही ४ को मतगणना ३३ घण्टापछि सुरु

सर्लाही ४ को मतगणना ३३ घण्टापछि सुरु

मङ्गलबार, २६ मङि्सर २०७४

आइतबार मध्यरातदेखि स्थगित भएको सर्लाही क्षेत्र नम्बर ४ को मतगणना ३३ घण्टापछि मंगलबार बिहानदेखि सुरु भएको छ। विवादित मतपेटिकालाई जस्ताको त्यस्तै राखी मतगन्ने कार्य बिहान ९ बजेदेखि सुरु गरिएको छ। ...