• निर्वाचन समाचार
advertisement
३ (ख) ३ (क) २ (क) २ (ख) १ (ख) ( )
मतदाता संख्या ११६९३७
मतदाता संख्या १०२४२०
मतदाता संख्या ९२४०३

निर्वाचन क्षेत्र - १
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा माओवादी केन्द्र
नेकपा माओवादी केन्द्र
चक्रपाणी खनाल
२९७९९ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
दीप कुमार उपाध्याय
२८८५३
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
अब्दुल रशिद खाँ
११८१२
नयाँ शक्ति पार्टी
नयाँ शक्ति पार्टी
दानबहादुर कुर्मी चौधरी
४६८९
जनसमाजवादी पार्टी
जनसमाजवादी पार्टी
चेत नारायण उपाध्याय पंथी
२३४६
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - २
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
बृजेश कुमार गुप्‍त
३५१४७ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
सुरेन्द्र राज आचार्य
३१५६६
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
शत्रुघन बिलास सिंह कुर्मी
२०४८
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
राम नेवास यादव
१७७४
जनसमाजवादी पार्टी
जनसमाजवादी पार्टी
प्रदीप कुमार चौधरी कुर्मी
४००
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - ३
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
अभिषेक प्रताप शाह
२०००१ जित
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
मंगल प्रसाद गुप्‍ता
१५८२६
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
ईश्वर दयाल मिश्र
१४३३०
बहुजन शक्ति पार्टी
बहुजन शक्ति पार्टी
एहसान अहमद खाँ
४९९९
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
नरसिहं चौधरी
४९८७
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - १(क)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
विण्‍णुप्रसाद पन्‍थी
२५५२७ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
पुर्णप्रसाद चौधरी
१६६८३
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च थरुहट
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च थरुहट
दिनेशप्रसाद कलवार
३९५८
नेकपा माले
नेकपा माले
चन्द्र कान्त आचार्य
७५९
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
अमरबहादुर राना मगर
६८१
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - १(ख)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
सहस राम यादव
७३९८ जित
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
मधुसुदन शरण चौधरी/कुर्मी
६०६४
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
फजलुर रहमान
४८७२
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
असरारुद्दिन मुसलमान
३६४३
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
राजेश आचार्य
२९५५
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - २(क)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
दीर्घनारायण पाण्‍डेय
१९२४४ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
जवाहर लाल चौधरी
१७०६६
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
मोहम्मद सफिक धुनिया
१५२९
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
ओंकारनाथ शुक्ल
१२०६
राष्ट्रिय जनमोर्चा
राष्ट्रिय जनमोर्चा
नेत्रप्रसाद गैरे
-
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - २(ख)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
धर्मबहादुर लाल श्रीवास्तव
१०४३६ जित
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
सुधाकर पाण्डेय
१००५०
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
राजुप्रसाद अर्याल
४५५६
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
वृजगोपाल गुप्त
११५
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
रामदेव कलवार
-
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - ३(क)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेकपा एमाले
नेकपा एमाले
अर्जुनकुमार केसी
९०४३ जित
राष्ट्रिय जनता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी
रविदत्त मिश्रा
८११७
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
अजय थापा
६८६१
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
कृष्‍णकुमार चौधरी
४१८१
बहुजन शक्ति पार्टी
बहुजन शक्ति पार्टी
महेशकुमार जैसवाल
१८६३
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
निर्वाचन क्षेत्र - ३(ख)
उम्मेदवार नाम मत परिणाम कैफियत
नेपाली कांग्रेस
नेपाली कांग्रेस
बीरेन्द्रकुमार कानोडिया
६६७९ जित
नेकपा माओवादी केन्द्र
नेकपा माओवादी केन्द्र
जाबेद आलम खाँ
६३०७
स्वतन्त्र
स्वतन्त्र
जानकीप्रसाद यादव
५१५७
संघीय समाजवादी फोरम
संघीय समाजवादी फोरम
शैलेश प्रताप शाह
३३१७
बहुजन शक्ति पार्टी
बहुजन शक्ति पार्टी
गौरीशंकर हरिजन
१९७०
थप उम्मेदवार हेर्नुहोस
दाङमा समानुपातिकमा कांग्रेस पहिलो

दाङमा समानुपातिकमा कांग्रेस पहिलो

बुधबार, २७ मङि्सर २०७४

प्रत्यक्ष निर्वाचन प्रणालीको नतिजा सार्वजनिक भएलगतै जिल्लामा सुरु भएको समानुपातिको मतगणना सम्पन्न भएको छ। प्रत्यक्षमा प्रतिनिधिसभामा कुनै सिट नजितेको कांग्रेस समानुपातिकमा भने जिल्लामा पहिलो दल भएको छ। २ लाख २९ हजार ४ सय ५२ समानुपातिक मत खसेकोमा समानुपातिकमा प्रतिनिधिसभा तथा...